Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Prezent doświadczeniowy a relacje
Post: Prezent doświadczeniowy a relacje

W artykule https://hotelharnas.com/blog/prezent-doswiadczenie-zamiast-rzeczy-dlaczego-przezycie-jest-najlepszym-darem pojawia się teza, że prezenty w formie doświadczeń bardziej wzmacniają relacje niż...
Palbse Off-topic 1 0 04-26-2026, 04:53 PM
    Wątek: Rumień wędrujący po kleszczu - jak go rozpoznać?
Post: RE: Rumień wędrujący po kleszczu - jak go rozpozna...

Rumień wędrujący to charakterystyczna czerwona plama, która stopniowo się powiększa. Często ma kształt pierścienia z jaśniejszym środkiem. Co ważne, zwykle nie boli ani nie swędzi, więc łatwo go przeo...
Palbse Off-topic 1 0 04-25-2026, 04:05 PM
    Wątek: Jakie są zalety wody termalnej?
Post: Jakie są zalety wody termalnej?

Czy ktoś może powiedzieć, co właściwie daje kąpiel w wodzie termalnej? Czy to tylko relaks, czy coś więcej?
Palbse Off-topic 1 0 03-28-2026, 01:17 PM
    Wątek: Kolonie jeździeckie
Post: RE: Kolonie jeździeckie

Jak najbardziej – większość dzieci zaczyna właśnie od takich kolonii. Program zwykle zaczyna się od podstaw, czyli poznania koni, zasad bezpieczeństwa i opieki nad nimi. Jazdy są wprowadzane stopniowo...
Palbse Off-topic 1 0 03-28-2026, 11:59 AM
    Wątek: Gra Satori - czy to coś dla mnie?
Post: Gra Satori - czy to coś dla mnie?

Słyszałam o grze Satori i o tym, że jest wykorzystywana w coachingu do pracy nad emocjami i wzorcami zachowań. Ale nie wiem, czy to narzędzie jest dla mnie, bo trudno mi otworzyć się przed innymi i mó...
Palbse Off-topic 1 0 03-21-2026, 12:40 PM
    Wątek: Mały apartament czy większy - co lepiej się wynajmuje?
Post: RE: Mały apartament czy większy - co lepiej się wy...

Z tego co czytałem, mniejsze lokale typu studio często bardzo dobrze sprawdzają się w najmie krótkoterminowym. Są tańsze w zakupie, a jednocześnie chętnie wybierane przez pary lub pojedyncze osoby na ...
Palbse Off-topic 1 0 03-18-2026, 03:06 PM
    Wątek: Lewitujący trawnik - czy to trudne w montażu?
Post: Lewitujący trawnik - czy to trudne w montażu?

Dzień dobry! Ktoś próbował w ogrodzie zrobić efekt „lewitującego trawnika”? Czy to skomplikowane technicznie?
Palbse Off-topic 1 0 03-18-2026, 02:59 PM
    Wątek: Współpraca z PEDMO
Post: RE: Współpraca z PEDMO

Z mojego doświadczenia – jak najbardziej warto. PEDMO oferuje kompleksową obsługę, a doradcy firmy przygotowują wstępne, niezobowiązujące propozycje współpracy dopasowane do potrzeb klienta. Cały proc...
Palbse Off-topic 1 0 03-17-2026, 03:30 PM
    Wątek: Jak dopasować rozmiar pianki triathlonowej?
Post: Jak dopasować rozmiar pianki triathlonowej?

Zamówiłem piankę do triathlonu, ale mam problem z doborem rozmiaru. Na lądzie wydaje się trochę ciasna, czy to normalne?
Palbse Off-topic 1 0 02-23-2026, 04:46 PM
    Wątek: Jak ograniczyć ilość kurzu w mieszkaniu?
Post: RE: Jak ograniczyć ilość kurzu w mieszkaniu?

Najlepsze efekty daje połączenie kilku działań. Przede wszystkim warto regularnie wietrzyć pomieszczenia i zadbać o wydajną wentylację. Pomocne jest także częste odkurzanie oraz mycie podłóg na mokro,...
Palbse Off-topic 1 0 02-22-2026, 06:28 PM
    Wątek: Usługi Wellness w Hotelu BUKOVINA dla seniorów
Post: Usługi Wellness w Hotelu BUKOVINA dla seniorów

Czy ktoś korzystał z usług Wellness w Hotelu BUKOVINA? Zastanawiam się, czy seniorzy będą mogli skorzystać z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, czy to raczej oferta dla młodszych osób.
Palbse Turystyka 1 0 02-01-2026, 06:36 PM
    Wątek: Mini kiwi w polskich ogrodach
Post: RE: Mini kiwi w polskich ogrodach

Aktinidia, szczególnie aktinidia ostrolistna (Actinidia arguta), jest bardzo dobrze przystosowana do polskich warunków klimatycznych. Wiele odmian wykazuje mrozoodporność nawet do -30°C, a niektóre, j...
Palbse Off-topic 1 0 02-01-2026, 05:10 PM
    Wątek: Płytki gresowe w garażu
Post: Płytki gresowe w garażu

Hej, myślę o wyłożeniu podłogi w garażu płytkami gresowymi. Czy to dobry pomysł? Garaż nie jest ogrzewany i czasami w zimie wjeżdża się z mokrym autem.
Palbse Off-topic 1 0 01-18-2026, 03:48 PM
    Wątek: Domki całoroczne vs hotel zimą nad morzem
Post: RE: Domki całoroczne vs hotel zimą nad morzem

Całoroczne domy w Olivina Park są zaprojektowane właśnie z myślą o takich wyjazdach. Mają około 70 m², trzy osobne sypialnie i przestronny salon z kuchnią, co daje zdecydowanie więcej swobody niż stan...
Palbse Off-topic 1 0 12-16-2025, 07:06 PM
    Wątek: Światłowód a Internet mobilny
Post: Światłowód a Internet mobilny

Witam! Zastanawiam się, czy brać Internet mobilny, czy może jednak światłowód. Czy to naprawdę aż taka różnica na korzyść światłowodu? Czekam na wieści płynące z Waszej strony!
Palbse Off-topic 1 0 11-20-2025, 05:49 PM
    Wątek: Od jakiego wieku warto wysłać dziecko na obóz?
Post: RE: Od jakiego wieku warto wysłać dziecko na obóz?

Ośmiolatki jak najbardziej jeżdżą na obozy i świetnie sobie radzą, o ile są na to gotowe. W artykule https://www.kogis.pl/obozy-mlodziezowe-swietna-szkola-samodyscypliny/ podkreślono, że ważne jest, b...
Palbse Off-topic 1 0 11-16-2025, 06:53 PM
    Wątek: Podróżowanie kamperem w pojedynkę
Post: Podróżowanie kamperem w pojedynkę

Od jakiegoś czasu myślę o kupnie kampera i samotnych wyjazdach po Polsce. Zastanawiam się, czy mały kamper sprawdzi się dla singla i czy faktycznie da się nim wygodnie żyć?
Palbse Off-topic 1 0 10-26-2025, 07:33 AM
    Wątek: Bref - czy rzeczywiście niemiecka jakość?
Post: RE: Bref - czy rzeczywiście niemiecka jakość?

Tak, to prawda – Bref to marka należąca do niemieckiego koncernu Henkel, a ich produkty mają naprawdę solidną jakość. Ja używam ich od lat i muszę przyznać, że działają lepiej niż wiele tańszych zamie...
Palbse Off-topic 1 0 10-20-2025, 04:31 PM
    Wątek: Czy w Hotelu HARNAŚ można skorzystać z term?
Post: Czy w Hotelu HARNAŚ można skorzystać z term?

Planuję weekend w Bukowinie i kusi mnie nocleg w Harnasiu. Tylko zastanawiam się, czy będąc tam, mam jakiś dostęp do Term BUKOVINA, czy trzeba kupować bilety osobno?
Palbse Off-topic 1 0 10-01-2025, 02:25 PM
    Wątek: Kraul a odchudzanie
Post: RE: Kraul a odchudzanie

Kraul to świetny wybór, jeśli chcesz spalić kalorie i wyrzeźbić sylwetkę. Angażuje praktycznie całe ciało – od barków i klatki, przez plecy i brzuch, aż po nogi. Dodatkowo intensywnie pracują mięśnie ...
Palbse Sport 1 0 09-28-2025, 03:46 PM
Copyright © 2026 Forum Bliscy