Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroba COVID-19 - czy ją przeszliście?

#1
Witam! Chciałbym się Was zapytać czy przeszliście chorobę COVID-19? Jeżeli tak, to w jakiej postaci?
Odpowiedz

#2
Od kiedy trwa pandemia COVID-19 nie zauważyłem u siebie niepokojących objawów, które by wskazywały na przejście tej choroby. Ręki jednak nie dam sobie uciąć, bo mogłem np. przechodzić bezobjawowo. A co ciekawe, przed wybuchem pandemii dość często chorowałem na różne przeziębienia, a teraz nic. Może to kwestia tego, że człowiek bardziej uważa, unika niepotrzebnych kontaktów itd.
Odpowiedz

#3
Przeszedłem COVID-19. Dość mocno chorowałem, miałem duszność, ale udało się uniknąć szpitala. A w rodzinie ogólnie nikogo nie tknęło to cholerstwo.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy