02-06-2022, 01:56 PM
Witam! Chciałbym się Was zapytać czy przeszliście chorobę COVID-19? Jeżeli tak, to w jakiej postaci?
|
Choroba COVID-19 - czy ją przeszliście?
|
|
02-06-2022, 01:56 PM
Witam! Chciałbym się Was zapytać czy przeszliście chorobę COVID-19? Jeżeli tak, to w jakiej postaci?
02-06-2022, 01:57 PM
Od kiedy trwa pandemia COVID-19 nie zauważyłem u siebie niepokojących objawów, które by wskazywały na przejście tej choroby. Ręki jednak nie dam sobie uciąć, bo mogłem np. przechodzić bezobjawowo. A co ciekawe, przed wybuchem pandemii dość często chorowałem na różne przeziębienia, a teraz nic. Może to kwestia tego, że człowiek bardziej uważa, unika niepotrzebnych kontaktów itd.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |