Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie - obozy RPG

#1
Dzień dobry! Na łamach niniejszego wątku gorąco zachęcam do wyrażania opinii odnośnie obozów RPG!
Odpowiedz

#2
Według mnie obozy RPG są doskonałym wyborem dla dzieci i młodzieży zainteresowanych baśniami, zabawami fabularnymi w terenie i odgrywaniem ról wybranych postaci. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że na tego typu wyjazdach najlepiej będą się czuć 11-12 latkowie. Młodsze i starsze dzieci lepiej posłać na obóz o innej tematyce.
Odpowiedz

#3
W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Pragnę jedynie dodać, że w przypadku gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej o obozach RPG, to niech przeczyta ten artykuł: https://oboz-rpg.pl/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy