04-18-2022, 04:28 PM
Dzień dobry! Na łamach niniejszego wątku gorąco zachęcam do wyrażania opinii odnośnie obozów RPG!
|
Opinie - obozy RPG
|
|
04-18-2022, 04:28 PM
Dzień dobry! Na łamach niniejszego wątku gorąco zachęcam do wyrażania opinii odnośnie obozów RPG!
04-18-2022, 04:28 PM
Według mnie obozy RPG są doskonałym wyborem dla dzieci i młodzieży zainteresowanych baśniami, zabawami fabularnymi w terenie i odgrywaniem ról wybranych postaci. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że na tego typu wyjazdach najlepiej będą się czuć 11-12 latkowie. Młodsze i starsze dzieci lepiej posłać na obóz o innej tematyce.
04-18-2022, 04:29 PM
W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Pragnę jedynie dodać, że w przypadku gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej o obozach RPG, to niech przeczyta ten artykuł: https://oboz-rpg.pl/
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |