Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobyt na basenie termalnym a korzyści

#1
Witajcie! Na jakie korzyści można liczyć w trakcie pobytu na basenie termalnym?
Odpowiedz

#2
Woda termalna w pozytywny sposób oddziałuje na układ nerwowy. Są to dane potwierdzone różnkrakimi badaniami. Zażywanie kąpieli termalnych wskazane jest więc jako uzupełnienie leczenia zaburzeń psychicznych, np. takich jak nadmierny stres, depresja czy nerwica. Na pewno warto z kąpieli termalnych korzystać od początku wiosny, gdy do większości z nas nie docierają promienie słoneczne i w efekcie tego nietrudno o przygnębienie. Wizytacja basenu termalnego może dla zdrowia przynieść również szereg innych korzyści. W razie co, dużą dawkę wiadomości na ten temat można znaleźć pod tym adresem: https://www.termybukovina.pl/blog/termy-...dowy-wypad
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy