Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rehabilitowanie rwy kulszowej

#1
Witam! Coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że rwę kulszową powinno się rehabilitować. A Wy, drodzy forumowicze, jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedz

#2
Po wystąpieniu ataku rwy kulszowej na pewno warto wspomagać się lekami przeciwbólowymi, maściami, kompresami i zastrzykami. Nic jednak w ostatecznym rozrachunku nie zastąpi fachowej rehabilitacji. Zmniejszy ona odczuwane przez pacjenta dolegliwości, usunie źródło bólu, postawi pacjenta na nogi oraz zminimalizuje ryzyko nawrotu rwy. Najlepiej sprawdza się w tym przypadku rehabilitowanie amerykańską metodą ARP – na temat której więcej informacji można zaczerpnąć stąd: https://rwa-kulszowa.com.pl/rwa-kulszowa...e-z-bolem/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy