03-19-2022, 11:57 AM
Witam! Coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że rwę kulszową powinno się rehabilitować. A Wy, drodzy forumowicze, jakie macie zdanie na ten temat?
|
Rehabilitowanie rwy kulszowej
|
|
03-19-2022, 11:57 AM
Witam! Coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że rwę kulszową powinno się rehabilitować. A Wy, drodzy forumowicze, jakie macie zdanie na ten temat?
03-19-2022, 11:58 AM
Po wystąpieniu ataku rwy kulszowej na pewno warto wspomagać się lekami przeciwbólowymi, maściami, kompresami i zastrzykami. Nic jednak w ostatecznym rozrachunku nie zastąpi fachowej rehabilitacji. Zmniejszy ona odczuwane przez pacjenta dolegliwości, usunie źródło bólu, postawi pacjenta na nogi oraz zminimalizuje ryzyko nawrotu rwy. Najlepiej sprawdza się w tym przypadku rehabilitowanie amerykańską metodą ARP – na temat której więcej informacji można zaczerpnąć stąd: https://rwa-kulszowa.com.pl/rwa-kulszowa...e-z-bolem/
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |