Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świerzb a objawy

#1
Witajcie! Z wystąpieniem jakich objawów wiąże się schorzenie zwane świerzbem? Orientuje się może ktoś z Was?
Odpowiedz

#2
Z pierwszymi objawami świerzbu mamy zwykle do czynienia po ok. 3 tygodniach od zarażenia i jest to w głównej mierze dający się we znaki świąd. Swędzenie skóry bywa tak uciążliwe, że ciężko jest się nie drapać, szczególnie w nocy i chwilę po wzięciu kąpieli. Typowe dla świerzbu są również zmiany skórne w formie grudek i guzów, pojawiające się najczęściej między palcami u rąk. Po dodatkowe informacje dotyczące objawów świerzbu zapraszam na łamy następującej witryny internetowej: https://allergoff.pl/artykuly/leczenie-s...-wiedziec/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy