02-05-2022, 08:53 PM
Witajcie! Chcielibyście zamieszkać w Bieszczadach? A może już mieszkacie i podzielicie się wrażeniami?
|
Zamieszkanie w Bieszczadach
|
|
02-05-2022, 08:53 PM
Witajcie! Chcielibyście zamieszkać w Bieszczadach? A może już mieszkacie i podzielicie się wrażeniami?
02-05-2022, 08:54 PM
Czasem mam ochotę to wszystko rzucić i zamieszkać w Bieszczadach. Może nawet kiedyś stanie się to faktem. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że życie w Bieszczadach nie jest łatwe i usłane różami, dlatego nawet jakbym się na to zdecydował to raczej na krótką metę.
02-05-2022, 08:55 PM
Bieszczady są piękne, więc dla turystów jest to gratka. Jednak mieszkanie na stałe w tych rejonach jest trudne i na pewno nie dla mnie. Nie byłbym w stanie zrezygnować z „cywilizacji” na stałe kosztem obcowania z przyrodą. Obawiałbym się że prędzej czy później zaatakują mnie jakieś zwierzęta.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |