Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamieszkanie w Bieszczadach

#1
Witajcie! Chcielibyście zamieszkać w Bieszczadach? A może już mieszkacie i podzielicie się wrażeniami?
Odpowiedz

#2
Czasem mam ochotę to wszystko rzucić i zamieszkać w Bieszczadach. Może nawet kiedyś stanie się to faktem. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że życie w Bieszczadach nie jest łatwe i usłane różami, dlatego nawet jakbym się na to zdecydował to raczej na krótką metę.
Odpowiedz

#3
Bieszczady są piękne, więc dla turystów jest to gratka. Jednak mieszkanie na stałe w tych rejonach jest trudne i na pewno nie dla mnie. Nie byłbym w stanie zrezygnować z „cywilizacji” na stałe kosztem obcowania z przyrodą. Obawiałbym się że prędzej czy później zaatakują mnie jakieś zwierzęta.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy