Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester w górach - Hotel BUKOVINA czy inne miejsce?

#1
Dzień dobry! Planujemy spędzić sylwestra w górach, a Hotel BUKOVINA wydaje się kuszącą opcją. Zależy nam na dobrej zabawie, ale też relaksie. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami?
Odpowiedz

#2
Spędziliśmy tam sylwestra dwa lata temu i to był strzał w dziesiątkę. Bal sylwestrowy to coś wyjątkowego – elegancki, z pysznym jedzeniem i muzyką na żywo, ale nie brakuje też luźniejszej atmosfery. O północy oglądaliśmy fajerwerki na tle Tatr – nie do opisania! Po całonocnej zabawie kolejnego dnia możesz odetchnąć w termach albo spróbować jazdy na nartach w pobliskich ośrodkach. Hotel świetnie łączy aktywności i relaks. Dodatkowe informacje dotyczące Hotelu BUKOVINA zlokalizowane są, jak coś, tutaj: https://www.hotelbukovina.pl/blog/rodzin...sercu-tatr
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy