05-24-2025, 07:25 AM
Dzień dobry! Czy według Was planowanie wakacji bez dziecka to już za dużo? Moje dziecko jedzie na kolonie i pierwszy raz mamy szansę na kilka dni tylko we dwoje. Koleżanka polecała Hotel HARNAŚ – zastanawiam się, czy nie wzbudzi to jakiegoś „hejtu”.

