Nie masz konta? Załóż je już teraz!
Zarejestruj się  

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje bez dziecka - czy to nie przesada?

#1
Dzień dobry! Czy według Was planowanie wakacji bez dziecka to już za dużo? Moje dziecko jedzie na kolonie i pierwszy raz mamy szansę na kilka dni tylko we dwoje. Koleżanka polecała Hotel HARNAŚ – zastanawiam się, czy nie wzbudzi to jakiegoś „hejtu”.
Odpowiedz

#2
Wcale nie przesada! To naprawdę coraz popularniejszy trend i nie ma w tym nic złego. Sama jestem mamą i uważam, że każdemu rodzicowi należy się chwila wytchnienia. HARNAŚ to super miejsce – spokojne, kameralne, z widokiem na góry i dostępem do Term BUKOVINA. Świetna opcja na regenerację. Po szczegóły, w razie czego, zapraszam pod ten adres internetowy: https://hotelharnas.com/blog/wakacje-bez...o-z-pokoju
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright © 2026 Forum Bliscy